Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin informuje, że w związku z prowadzonymi pracami nad powstaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Szczucin”, w najbliższą sobotę - 6.02.2016 r. do drzwi Państwa domów zapukają pracownicy firmy Ecovidi (ankieterzy) w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie.

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta i Gminy Szczucin. Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego planu, który w przyszłości umożliwi gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję CO2. Pozyskane tą drogą dane służą tylko i wyłącznie do opracowania programu.

Pobierz Ankiete już teraz! Tutaj.

[Źródło: szczucin.pl]

Komentarz

- Ankieta ma na celu sprecyzowanie zapotrzebowania na możliwość dofinansowania pomocnego przy wymianie pieca na nowocześniejszy piec o niższej emisji spalin.

- Po pomyślnym zebraniu danych, zostanie określony plan i program dopasowany do danej gminy.

Są różne programy, niektóre przewidują np: 50% (do 7 500 zł) dofinansowania na wymianę starego kotła węgolowego, na nowoczesny kocioł węglowy z podajnikiem, przez co jego zakup znacznie bardziej się opłaca zwykłemu klientowi.