Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Prezydent RP Andrzej Duda w najbliższą sobotę tj. 08 sierpnia 2015 r. złoży wizytę w województwie lubelskim i małopolskim.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że to właśnie Dąbrowa Tarnowska będzie jednym z pierwszych miast Polski, które odwiedzi nowo zaprzysiężony Prezydent Rzeczpospolitej.
W Dąbrowie Tarnowskiej, zaplanowano na godz. 18:10 złożenie wiązanki przez Prezydenta RP przy pomniku ku czci załogi Halifaxa na dąbrowskim cmentarzu parafialnym oraz spotkanie z mieszkańcami przed budynkiem Urzędu Miejskiego o godz. 18:40.
Ze względów organizacyjnych i proceduralnych prosimy o wcześniejszy przybycie.
Zapraszam na to spotkanie
Krzysztof Kaczmarski
Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej
 
 
 
 
 
 
 
 
KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
BIURO PRASOWE
 
Wizyta Prezydenta RP w województwie lubelskim i małopolskim
8 sierpnia 2015 roku (sobota) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w województwie lubelskim i małopolskim, tj. w Kopaninie Kaliszańskiej (gmina Łaziska), Janowie Lubelskim oraz Dąbrowie Tarnowskiej.
 
Dąbrowa Tarnowska
Godz. 18.10 Złożenie wiązanki przy pomniku ku czci poległych lotników bombowca Halifax JP-276 A (Cmentarz Parafialny, ul. Św. Brata Alberta Chmielowskiego)
 
Wejście fotoreporterów i operatorów kamer do sektora prasowego za okazaniem ważnej legitymacji prasowej w godzinach 17.40-17.55.
Godz. 18.40 Spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami Dąbrowy Tarnowskiej (przed budynkiem Urzędu Miejskiego, Rynek 34)
Planowane wystąpienie Prezydenta RP.
Wejście dziennikarzy do sektora prasowego za okazaniem ważnej legitymacji prasowej w godzinach 18.00-18.25. Rozstawienie wozów transmisyjnych do godziny 16.40.
 
Informacji dotyczących wizyty Prezydenta RP w województwie lubelskim i małopolskim udziela Kinga Buchman, Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, tel. 721 800 526.
 
[Źródło: kurierdabrowski.pl]