Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Firma Wodnik zaprasza 9 lipca na największe Targi Instalacyjne w Powiecie Dąbrowskim połączone z grillowaniem oraz atrakcjami dla dzieci.
 
W sobotę 9 lipca, w godzinach 7-14 firma Wodnik przy ul. 1 Maja 20 organizuje Targi Instalacyjne dla klientów i wykonawców. Przewidziane są liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dla klientów i odwiedzających smakowity grill i zimne piwko. 
 
Podczas Targów Instalacyjnych wśród ponad 25 wystawców będzie można uzyskać porady techniczne i informacyjne o prezentowanych i sprzedawanych produktach jak również dotyczące szczegółów  dofinansowania następujących produktów : oczyszczalni ścieków, kotłów 5 klasy, pomp ciepła czy systemów solarnych. Można będzie zobaczyć produkty uzdatniające wodę, ale i efektywniej utrzymujące ciepło, przydatne narzędzia, sterowniki inteligentnych domów, czy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania.
 
W tym dniu nie zabraknie również promocji i rabatów dla klientów. Przygotowane są praktyczne gadżety na niektórych stanowiskach oraz liczne materiały informacyjne.
 
Hurtownia Hydrauliczna Wodnik została założona w Szczucinie w 1999 r, i jest firmą rodzinna, efektywnie rozwijana z roku na rok. zajmującą  się sprzedażą kotłów, techniki grzewczej, instalacyjnej, urządzeń sanitarnych, wyposażenia łazienek, oczyszczalni ścieków, solarów, nawet dojarek, a od niedawna również obszernego asortymentu elektryki, materiałów wykończeniowych i narzędzi. Firma angażuje się również w inicjatywy młodzieżowe i akcje charytatywne, które wspiera finansowo.
 
[wodnik.biz]