Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Rodzinny Rajd Rowerowy Szczucin 2019 Jak najlepiej świętować najprzyjemniejszą porę roku? Oczywiście na rowerze i w towarzystwie najbliższych. Taką okazję dają zaplanowany na 23 czerwca w Szczucinie Rodzinny Rajd Rowerowy: 3 zróżnicowane trasy rowerowe, a później wielki sportowy festyn z konkursami, grami i zabawami.

 

Impreza to doskonały pomysł dla dzieci i dorosłych na aktywne spędzenie czerwcowej niedzieli. Będzie można przejechać kilkanaście kilometrów, nacieszyć oczy pięknymi widokami, po czym zregenerować się na kolorowym, pełnym atrakcji festynie. Organizatorzy przygotowali aż trzy warianty tras. Każdy z nich został pomyślany o innej grupie rowerzystów: początkujących, średnio zaawansowanych i tych, którzy regularnie trenują jazdę i nie boją się wyzwań w terenie. Do wyboru będą następujące dystanse:

  1. Mini – 10 kilometrów
  2. Midi – 24 kilometrów
  3. Maxi – 40 kilometrów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 http://portalmedialny.pl/media/images/original/md5/8/a/8a8dcd9fcab3130014dd22ab2e8955e1/tvp2_3.jpg

Warszawa 8 listopada 2018

 

The Voice of Poland: Drużyna Patrycji Markowskiej

Przeszli „Przesłuchania w Ciemno”, stoczyli „Bitwy”, a później znokautowali swoich rywali. Diamenty w drużynie Patrycji Markowskiej wyłowione! W odcinkach „LIVE” powalczą Gosia Pauka, Marcin Sójka, Maks Łapiński oraz Dawid Dubajka. Co o nich wiemy i kto z nich ma szansę, by zostać Najlepszym Głosem w Polsce? Pierwszy odcinek „LIVE” m.in. z udziałem rozśpiewanej ekipy Patrycji Markowskiej już 17 listopada o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Trzy ciekawe trasy, przyjazna atmosfera i popołudnie w Parku Miejskim wypełnione konkursami i atrakcjami: tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie 17 czerwca. Start bezpłatny.

Rowerzyści ze Szczucina i okolic mogą już zacierać ręce. Czekają na nich trzy urozmaicone trasy, różniące się między sobą dystansami. Wariant mini to 10 km, midi to 24 km, a maxi – 40 km. W przejażdżce mogą wziąć więc udział wszyscy chętni, bez względu na kondycję czy posiadany sprzęt.

Trasy zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym. Tam też w niedzielę od godz. 10.00 przyjmowane będą zapisy. Każdy ze startujących otrzyma numer, mapkę rajdu i bloczek na ciepły posiłek. Później wystarczy już krótka rozgrzewka, by punktualnie o 12.00 ruszyć z Placu na wybrany dystans. Trasy midi i maxi zabiorą rowerzystów m.in. na Wiślaną Trasę Rowerową, do Delastowic, Lubasza Zalesie i na ul. Bohaterów Września, by zakończyć się na ulicy Rynek 19.