Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 http://portalmedialny.pl/media/images/original/md5/8/a/8a8dcd9fcab3130014dd22ab2e8955e1/tvp2_3.jpg

Warszawa 8 listopada 2018

 

The Voice of Poland: Drużyna Patrycji Markowskiej

Przeszli „Przesłuchania w Ciemno”, stoczyli „Bitwy”, a później znokautowali swoich rywali. Diamenty w drużynie Patrycji Markowskiej wyłowione! W odcinkach „LIVE” powalczą Gosia Pauka, Marcin Sójka, Maks Łapiński oraz Dawid Dubajka. Co o nich wiemy i kto z nich ma szansę, by zostać Najlepszym Głosem w Polsce? Pierwszy odcinek „LIVE” m.in. z udziałem rozśpiewanej ekipy Patrycji Markowskiej już 17 listopada o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Trzy ciekawe trasy, przyjazna atmosfera i popołudnie w Parku Miejskim wypełnione konkursami i atrakcjami: tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie 17 czerwca. Start bezpłatny.

Rowerzyści ze Szczucina i okolic mogą już zacierać ręce. Czekają na nich trzy urozmaicone trasy, różniące się między sobą dystansami. Wariant mini to 10 km, midi to 24 km, a maxi – 40 km. W przejażdżce mogą wziąć więc udział wszyscy chętni, bez względu na kondycję czy posiadany sprzęt.

Trasy zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym. Tam też w niedzielę od godz. 10.00 przyjmowane będą zapisy. Każdy ze startujących otrzyma numer, mapkę rajdu i bloczek na ciepły posiłek. Później wystarczy już krótka rozgrzewka, by punktualnie o 12.00 ruszyć z Placu na wybrany dystans. Trasy midi i maxi zabiorą rowerzystów m.in. na Wiślaną Trasę Rowerową, do Delastowic, Lubasza Zalesie i na ul. Bohaterów Września, by zakończyć się na ulicy Rynek 19.