Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 http://portalmedialny.pl/media/images/original/md5/8/a/8a8dcd9fcab3130014dd22ab2e8955e1/tvp2_3.jpg

Warszawa 8 listopada 2018

 

The Voice of Poland: Drużyna Patrycji Markowskiej

Przeszli „Przesłuchania w Ciemno”, stoczyli „Bitwy”, a później znokautowali swoich rywali. Diamenty w drużynie Patrycji Markowskiej wyłowione! W odcinkach „LIVE” powalczą Gosia Pauka, Marcin Sójka, Maks Łapiński oraz Dawid Dubajka. Co o nich wiemy i kto z nich ma szansę, by zostać Najlepszym Głosem w Polsce? Pierwszy odcinek „LIVE” m.in. z udziałem rozśpiewanej ekipy Patrycji Markowskiej już 17 listopada o godz. 20:05 na antenie TVP2.

W poszukiwaniu diamentów

Pozytywnie zakręcona, żywiołowa i charyzmatyczna – z takiej strony widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli poznać Patrycję Markowską, która w roli Trenerki czuła się bardzo swobodnie. W końcu w fotelu trenerskim zasiadła nie po raz pierwszy, ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją w 2. edycji „The Voice of Poland”. W programie stawiała na prawdę, wrażliwość, magnetyczne przyciąganie i podobieństwo dusz. Zaciekle walczyła o wokalistów, którzy oprócz znakomitych głosów, potrafili również grać na instrumentach, bo umiejętność jednoczesnego grania i śpiewania jest dla niej dodatkowym atutem. Jako jedyna kobieta w składzie trenerskim bardzo chętnie wykorzystywała swój wdzięk, by przekonać uczestników do dołączenia do swojej drużyny, choć nie zawsze otrzymywała fory od swoich kolegów. Jak sama przyznała, przez całą edycję szukała diamentów do oszlifowania. I znalazła! Aż cztery, a każdy reprezentujący inną stylistykę. Do etapu odcinków na żywo Patrycja Markowska doprowadziła Marcina Sójkę, Gosię Paukę, Maksymiliana Łapińskiego oraz Dawida Dubajkę. Jak potoczą się losy tych uczestników i z kim Trenereka powalczy o „Finał”?

Marcin Sójka – to chłopak, który reprezentuje starą szkołę śpiewania. To właśnie o nim Patrycja powiedziała: jak wchodzi wokalista z taki repertuarem można wziąć głęboki oddech ulgi, bo wiemy po co tu jesteśmy. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Marcin nauczył nas, że czas nas uczy pogody i obrócił cztery fotele trenerskie. Nie inaczej było podczas „Bitew”, w mistrzowskim stylu pokonał swoich rywali i dostał się do „Nokautu” pokazując, że ma jeden z najlepszych głosów w programie. Bez problemu awansował też do odcinków na żywo. Internauci wypowiadający się na profilach programu w serwisach społecznościowych zgodnie twierdzą, że jest jednym z najlepszych uczestników tej edycji. Wszyscy Trenerzy komplementowali jego niebiański głos, świadomość sceniczną, a Michał Szpak prosił, by Patrycja nie zmarnowała takiego talentu. Jak widać Trenerka wysłuchała jego próśb, bo Marcina będziemy mogli oglądać już w najbliższym odcinku „LIVE”.

Link do występu z „Przesłuchań w Ciemno”: https://we.tl/t-YxMZZdMqlN

Gosia Pauka – jedyna kobieta w ekipie Patrycji i bliźniacza dusza Trenerki. Po tym, jak podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewała „All Summer Long”, którą w oryginale wykonuje Kid Rock, wszyscy Trenerzy obrócili swoje fotele. Niezwykłą klasę pokazała również wygrywając „Bitwę” z Konradem Słoką. Zaśpiewała „Piece Of My Heart” Janis Joplin, zabrała widzów w podróż do szalonych lat 60-tych i stała się gwiazdą tego pojedynku. Podczas „Nokautu” postanowiła zmierzyć się z piosenką „Miód” Pauliny Przybysz. Występ przyniósł jej awans do odcinków na żywo i zachwyt internautów. - Ona jest genialna. Najlepszy występ z Nokautów – pisali w komentarzach. Czy Patrycja Markowska pójdzie po zwycięstwo z jedyną kobietą ze swojego teamu?

Link do występu z „Przesłuchań w Ciemno: https://www.youtube.com/watch?v=xy42nM9TvEI

Maksymilian Łapiński – to wyjątkowy uczestnik, który lubi wyzwania, wierzy w marzenia i kocha adrenalinę. W wolnych chwilach ściga się na gokartach, na swoim koncie ma skok na bungee, a także wygraną „Bitwę” na muzycznym ringu w programie „The Voice of Poland”. Ten uczestnik wszystkich Trenerów oczarował wyjątkowym talentem już na etapie „Przesłuchań w Ciemno”, a na scenę jako jeden z nielicznych wkroczył z gitarą. Nie więc dziwnego, że porwał serce Patrycji Markowskiej, która dzielnie walczyła, by mieć Maksa w swojej ekipie. Widząc, jak daleko zaszedł wybrał naprawdę dobrze. Podczas „Nokautu” utworem „Stolen Dance” znokautował swoich rywali i nie pozostawił złudzeń do swojego talentu. Jak poradzi sobie w odcinkach „LIVE”?

Link do występu z „Nokautu”: https://www.youtube.com/watch?v=ZjtVSEXJjUQ

 

Dawid Dubajka – podczas „Przesłuchań w Ciemno” Patrycja Markowska stwierdziła, że ten chłopak jest cały z bajki. Śpiewa jak z bajki, wygląda jak z bajki i jego kariera, póki co w programie The Voice of Poland również układa się bajkowo. Choć od dziecka marzył o tym, by zostać piłkarzem, to śpiew i muzyka od zawsze były bliskie jemu sercu. To właśnie o nim mówi się, że gdyby na egzaminach były takie przedmioty jak: nonszalancja, naturalność na scenie i opanowanie, to miałby same szóstki. Z każdego etapu wychodził obronną ręką, by wreszcie w ostatecznym rozrachunku znokautować swoich przeciwników i dostać do odcinków na żywo. Czy ta bajka zakończy się happy-endem?

Link do występu z „Nokautu”: https://www.youtube.com/watch?v=yhlOZeFF42s

 

Kogo Patrycja Markowska doprowadzi do Finału? Wszystko rozstrzygnie się podczas trzech odcinków na żywo. Pierwszy z nich już w sobotę 17 listopada o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

[Źródło: 38pr.pl ]